Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Truskolas

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Mieszkanie Nowogard

Nowogard(Truskolas + 16 km)

579 460 zł84 m² 6 898,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 84 m . Nieruchomość znajduje się na 3 kondygnacji + poddasze w nowym budynku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa, ul. Niekładzka

Gryfice(Truskolas + 13 km)

369 000 zł3 142 m² 117,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu do kupna działkę o powierzchni 3142 m2 znajdującą się przy ulicy Niekładzkiej w Gryficach w sąsiedztwie obiektów magazynowych. Na działce postawiona jest konstrukcja.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Nowogard(Truskolas + 16 km)

247 050 zł1 647 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu działkę o powierzchni 1647m2, położoną w kompleksie 13 działek w Nowogardzie. Nieruchomość według miejskiego planu zagospodarowania przestrzennego przeznaczona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Gryfice

Gryfice(Truskolas + 13 km)

500 000 zł53 135 m² 9,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Polecamy Państwu mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane pomiędzy miejscowościami: gryfice i Pobierowo. Mieszkanie o powierzchni 42,20 m2 usytuowane jest na II piętrze bloku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna z dojazdem asfaltowym

Jabłonowo(Truskolas + 9 km)

120 000 zł1 110 m² 108,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecamy Państwu działkę rolną pod budowę o powierzchni 1110 m2 położoną w Jabłonowie. Działka obok istniejącej zabudowy jednorodzinnej. Dostępne media to prąd. Lokalizacja działki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Gryfice

Gryfice(Truskolas + 13 km)

180 000 zł406 m² 443,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu działkę pod inwestycję na sprzedaż w miejscowości Gryfice. Powierzchnia terenu to 406 m 2. Działka ma wydane warunki zabudowy. W cenę sprzedaży jest także.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Rotnowo

Rotnowo(Truskolas + 15 km)

109 400 zł1 709 m² 64,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu działkę położoną w Rotnowie zaledwie 4 km od Gryfic. Nieruchomość niezabudowaną o powierzchni 1709 m2, w kształcie prostokąta. Działka położona jest tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie

Stawno(Truskolas + 21 km)

90 000 zł14 500 m² 6,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Ziemia Rolna pod Fotowoltaikę 1,45 ha - Okolice Kamienia Pomorskiego Przedmiotem ogłoszenia jest ziemia rolna położona zaledwie 15 minut spokojnej jazdy od centrum Kamienia Pomorskiego. Idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Rokita

Rokita(Truskolas + 20 km)

1 300 zł1 197 m² 1,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu utwardzony plac o łącznej powierzchni 1197 m2 w miejscowości Rokita Czynsz najmu 1 300.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Nowogard

Nowogard(Truskolas + 16 km)

99 000 zł7 733 m² 12,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna położona w Nowych Kulicach, gmina Nowogard. Informacje podstawowe: powierzchnia: 7733m2 Kształt działki: prostokąt wymiary: 20mx520m Działka: środkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Truskolas

Truskolas,zachodniopomorskie

219 000 zł180 m² 1 216,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:25 900 m²

Teraz taniej! Stara cena 240 tys! Polecam Państwu dom wolno stojąco leżący na działce 2,59 ha w cichej i spokojnej miejscowości położonej 14 km od Płot. Nieruchomość parterowa.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij